• język migowy
Strona główna/Aktualności/14 października Dzień Edukacji Narodowej

14 października Dzień Edukacji Narodowej

13 10 2022 #Aktualności

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji.
Jest to święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi,emerytów, uczniów i rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
    Wszystkim nauczycielom i pracownikom życzę dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy oraz spełnienia wszelkich planów zarówno tych zawodowych jak również osobistych.
    Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.  Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne pełne zadowolenia.

Dyrekcja Hanna Tomala

życzenia na DEN